O nás

Homesystems

Chceme stavět ty nejchytřejší domy!

homesystems s.r.o.

Jsme tým lidí a spolupracujících firem, který realizuje nejen inteligentní domy, ale především uvádí do reality přání našich klientů. Naším cílem je nabídnout dlouhotrvající a bezúdržbové řešení  nejen inteligentních elektroinstalací, ale i ostatních systémů v domě, jako jsou třeba zabezpečovací či kamerové systémy.

Petr, jednatel firmy, téměř deset let projektoval a realizoval nejpokročilejší bezpečnostní, přístupové a docházkové systémy v naší zemi pro společnost Euroalarm.

Tomáš, také jednatel firmy, začínal v IT sektoru jako správce serverů a počítačových sítí. Postupně rozšířil svoje portfolio služeb o zabezpečovací a kamerové systémy. Zároveň programoval řídící systémy Crestron a AMX pro svoje partnery a realizoval vlastní projekty na sběrnici KNX.

Naše zkušenosti z praxe a společné studium na vysoké škole v oborech Kybernetika a měření následující magisterským oborem Inteligentní budovy nás v roce 2020 po dlouhodobé spolupráci spojilo do jednoho týmu, který zdárně realizuje projekty k úplné spokojenosti zákazníků.

Tomáš Pospíchal homesystems s.r.o.
Tomáš Pospíchal, spoluzakladatel
Petr Janků Homesystems s.r.o.
Petr Janků, Spoluzakladatel